Literatura obyczajowa | romans | Dom Wydawniczy Rebis

Biorąc pod uwagę piękną okładkę, która sugeruje nam wprowadzenie w magiczny świąteczny klimat muszę powiedzieć, że nie jest to powieść typowo świąteczna. Książka opisuje życie trzech autorek i przetacza ich historię na przestrzeni całego roku. Lekka i przyjemna powieść, która dobrze sprawdzi się na długie zimowe wieczory pod kocem z kubkiem gorącej herbaty.


Wzruszenie i śmiech do łez.

Wątki poruszone w powieści są dość ciekawe. Poświęcając chwilę wolnego czasu zaznamy wzruszenia jak i śmiechu do łez. Główne bohaterki są dość intrygujące bo każda z nich jest inna i posiada własną wizję świata. Zazwyczaj sięgam po inne pozycje aczkolwiek, ta mnie wciągnęła. Historie są ciekawe, wyszukane i niebanalne. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie a może odnajdzie nawet cząstkę siebie w tych szalonych kobietach.  Wyobraźnia pracuje na najwyższych obrotach czytając opis poszczególnych bohaterów. Podsumowując polecam jeżeli ktoś potrzebuje chwili odskoczni od codziennych obowiązków. 

Złodziejki świąt - Hanna Cygler
Złodziejki świąt – Hanna Cygler | Dom Wydawniczy REBIS

Książkę można zakupić między innymi na stronie Wydawnictwa.

SERIAOPRAWAISBNWYDANIEDATA PREMIERYLICZBA STRONFORMAT
Polska literatura współczesnaokładka miękka978-83-8188-192-01 (2020)2020-11-24360128×197

Świąteczna komedia obyczajowa o szalonych pisarkach. Szczegółowy opis książki znajdziecie na stronie wydawcy.


O AUTORCE | Hanna Cygler.

Hanna Cygler – a właściwie Anna Kanthak bo tak brzmi jej prawdziwe imię i nazwisko to jedna z najpoczytniejszych polskich pisarek literatury obyczajowej. Jej pierwszą powieścią był wydany w 1997 r. Tryb warunkowy.
www.hannacygler.pl – strona autorki.
Facebook.com/HCygler – fanpage.
Wikipedia – artykuł w Wikipedii.


WSPOMÓŻ SERWIS

>> Prosimy - oceń nasz post <<

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba ocen: 35