Biografia | autobiografia | pamiętnik | Dom Wydawniczy Rebis

Biografia – wywiad rzeka, jedni uwielbiają jedni nienawidzą, dla mnie osobiście to idealna forma na zagłębienie się w historię człowieka.

Autorka postanowiła ułożyć tą historię chronologicznie, więc z kartki na kartkę poznajemy szczegóły życia Macieja Stuhra. Jego postać bez wątpienia kojarzona jest przede wszystkim z geniuszem ojca ale nie zapominajmy jak wielkim talentem aktorskim i komediowym obdarzony jest on sam. Książka wzbogacona jest również o wypowiedzi osób z środowiska aktora, więc widzimy bohatera z wielu perspektyw. Fotografię z życia artysty zamieszone w niej nadają kolorytu całej historii.


Kształtowanie się osobowości aktora.

Książka ta opisuje proces kształtowania się osobowości aktora na przestrzeni lat, jego proces dojrzewania jako człowieka. Przetoczone w niej anegdoty czasami rozbawiają do łez dlatego uważam że jest to idealna pozycja na obecny czas, dzięki niej odrywamy się od codzienności. Możemy zaobserwować tutaj niezwykłą determinację do zrealizowania obranych sobie celów pomimo wielu przeszkód na drodze. Moim zdaniem to dobra lekcja, którą każdy z nas może wynieść z tej historii. Pan Maciej uważany jest w kręgach artystycznych za człowieka renesansu, jest niezwykle wszechstronny i pracowity. Warto wspomnieć, że jest nie tylko aktorem czy genialnym komikiem obecnie jest wykładowcą, lektorem czy też aktorem dubbingowym. Spectrum jego twórczości jest ogromne, dlatego jego życiorys jest tak fascynujący. 

“Stuhrmówka. A imię jego czterdzieści i cztery” Beata Nowicka, Maciej Stuhr | Dom Wydawniczy REBIS

Książkę można zakupić między innymi na stronie Wydawnictwa.

SERIAOPRAWAISBNWYDANIEDATA PREMIERYLICZBA STRONFORMAT
X-Variabroszura klejona ze skrzydełkami978-83-8062-614-01 (2019)2019-10-15400140 x 200

Podsumowując szczegółowa i ciekawa biografia. Cudownie czyta się wypowiedzi człowieka tak inteligentnego i zabawnego. Pytania zadawane przez autorkę są przemyślne i dociekliwe, dlatego pozycja ta jest niezwykle interesująca. Szczegółowy opis książki znajdziecie na stronie wydawcy.WSPOMÓŻ SERWIS

>> Prosimy - oceń nasz post <<

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba ocen: 35