Gatunek: sci-fi | horror| 2019 r

Meteoryt, który zmienia życie rodziny Gardner.

Rodzina Gardner wiedzie spokojne, wiejskie życie z daleka od dużych miast w lasach Massachusetts. Jest to typowa amerykańska prowincja gdzie byłe mieszczuchy postanawiają żyć zgodnie z naturą bez zgiełku i pogodni za sukcesem. Na dodatek głowa rodziny Nathan (Nocolas Cage) “bawi się” w hodowlę alpak (według niego to zwierzęta przyszłości, Majowie nie mogli się mylić). Żona Theresa (Joely Richardson) pracuje zdalnie w branży inwestycyjnej i jest zajęta głównie sobą i rekonwalescencją po przebytej chorobie nowotworowej. Trójka ich dzieci Benny (Brendan Meyer), córka Lavinia (Madeline Arthur), Jack (Julian Hilliard) wyglądają na pozostawionych samych sobie. Starszy syn ma obowiązki domowe niemniej nie jest nimi zbyt zainteresowany. Pewnej nocy w ich podwórko uderza meteoryt i zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

Kolor z przestworzy | Color Out of Space
Kolor z przestworzy | Color Out of Space | Prime Video | 2019 r.

Kolejny słaby film z Nicolasem Cage’m.

Oprócz wstępu, który zarysował fabułę filmu nie ma sensu bardziej rozwodzić się nad tą produkcją. Niestety ale jest to kolejny już nie wiem z resztą, który słaby film z Cage’m. Mamy rodzinę, uderza meteoryt i zaczynają się dziać dziwne, niby straszne rzeczy. Scenariusz jest banalnie prosty, nie ma tu żadnych zwrotów akcji, elementów zaskoczenia bądź czegokolwiek innego co zasługiwało by na wyróżnienie. Spora cześć z Was nie dotrwa do końca seansu. Często produkcje kina klasy B są bardziej wciągające niż Kolor z przestworzy.

Kolor z przestworzy | Trailer.

Szkoda czasu na taki film.

W obecnych czasach kiedy mamy przesyt produkcji, a dzięki platformom streamingowym każdy może znaleźć codziennie coś nowego i interesującego dla siebie na prawdę nie warto sięgać po Kolory z przestworzy. Stanowczo odradzam nawet fanom aktorstwa Nicolasa Cage’a.

 

O filmie:
Tytuł oryginalny:
Color Out of Space
Data premiery: 09.09.2019
Gatunek: Horror, science fiction
Reżyseria: Richard Stanley
Aktorzy: Nicolas Cage, Madeleine Arthur, Joely Richardson, Julian Hilliard

WSPOMÓŻ SERWIS

>> Prosimy - oceń nasz post <<

Średnia ocena 2 / 5. Liczba ocen: 34

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here