Gatunek: sci-fi | 2018 r

Kolejny film o super bohaterach.

W ostatnich latach mamy wysyp filmów o super bohaterach. Temat wydaje się już wyczerpany i oklepany. Czy zatem Odmieńcy mogą wnieść coś nowego i świeżego? Czy jest to tylko kolejny film na fali ? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Temat jest świetnie znany – ludzie o super mocach uznani za wrogów ludzkości muszą walczyć o przeżycie. Trzeba przyznać, że Odmieńcy to jednak solidna pozycja da fanów science fiction. Film dostępny jest na platformie Prime Video.

Odmieńcy
Chloe | Odmieńcy – film 2018.

Chloe i “tata”.

Chloe – 7 latka mieszka z tatą (nie znamy jego imienia) w pełnej izolacji. Drzwi do domu posiadają multum zamków a sam dom to rudera. Chloe jest uczona, że na zewnątrz są ludzie, którzy chcą ich zabić. Nie ma kontaktu z otoczeniem. Nigdy nie wychodziła na zewnątrz – zna tylko tatę. Nie jest jednak zwyczajnym dzieckiem chociaż cały czas powtarza, że nie jest “odmieńcem”.

Odmieńcy
Odmieńcy – film science fiction – 2018.

Chloe ma marzenie.

Chce mieć mamę, koleżanki i zwykłe życie. Chce jeść lody, chodzić na spacer, bawić się z koleżankami. Nie jest to jednak możliwe. Jej super moce przerażają a dziewczynka nie jest raczej świadoma swojej siły. Jej tata również posiada super moce jak wielu innych. Odmieńców zdradza krwawienie z oka gdy użyją swoich mocy. W taki sposób są tropieni i bezwzględnie eliminowani. Czy uda się jej przetrwać i pogodzić izolację z chęcią bycia normalną dziewczynką? Czy będzie musiała stawić czoła chcącym zrobić jej krzywdę ludziom?

Odmieńcy | 2018 r. | Trailer.

Odmieńcy – pozytywne odczucia.

Film nie jest mega produkcją rodem z Marvel niemniej ogląda się go przyjemnie. Każdy fan super bohaterów nie powinien być zawiedziony. Jest to po prostu dobra rozrywka z nieco innym spojrzeniem na temat super bohaterów. Wnosi na pewno trochę świeżości – nasi bohaterowie nie ratują ludzkości, starają się jedynie przeżyć. Jeśli trzeba są bezwzględni – nie wahają się zabijać. Nawet Chloe nie jest wyjątkiem.

 

O filmie:
Tytuł oryginalny:
Freaks
Data premiery: 2018
Gatunek: Science fiction
Reżyseria: Zach Lipovsky, Adam B. Stein
Aktorzy: Emile Hirsch, Lexy Kolker, Bruce Dern, Grace Park, Amanda Crew

WSPOMÓŻ SERWIS

>> Prosimy - oceń nasz post <<

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba ocen: 37

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here