Kryminał | sensacja | thriller | Dom Wydawniczy Rebis.

Jeffrey Archer to brytyjski pisarz, który w swoim dorobku ma wiele świetnych tytułów, które bardzo lekko i przyjemnie się czyta. Jego książki cieszą się wielką popularnością wśród czytelników.

Najnowsza książka Jeffrey’a Archer’a – Nic bez ryzyka wciągnęła mnie na tyle, że “połknęłam” ją praktycznie jednym tchem. Jest to historia o detektywie Williamie Wawricku, świeżo przyjętym członku Scotland Yardu. Jego losy zaczynamy śledzić od samego początku. 

William wbrew woli ojca  wybiera karierę detektywa, mimo świetnych perspektyw na przyszłość wybiera pracę prostego policjanta. Na początku trafia na ulicę, gdzie u boku doświadczonego już Freda poznaje pracę policjanta. Po czasie, zostaje przeniesiony do wydziału antyków i  zajmuje się swoją pierwszą poważną sprawą – kradzieżą płótna Rembrandta.  

Jeffrey Archer – Nic bez ryzyka.


Fabuła prowadzi głównie przez sprawę skradzionego obrazu natomiast pojawia się również wiele interesujących wątków pobocznych. William poznaje i rozwija relację z piękną i tajemniczą Beth. W między czasie wprowadzane są wątki innych, mniejszych i większych spraw, z którymi młody detektyw musi się zmierzyć. 

Jak sam autor stwierdza – nie jest to powieść detektywistyczna a opowiadanie o detektywie. Jest ona napisana w sposób bardzo ciekawy, nie brakuje humorystycznych dialogów. Powieść ta otwiera cykl dalszych historii głównego bohatera. Śmiało mogę powiedzieć, iż jest to lektura warta przeczytania. Po spotkaniu z tym tytułem z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie z Williamem i jego przygodami.
Nic bez ryzyka mogę polecić wszystkim, którzy tak jak ja lubują się w zagadkach, intrygach oraz tajemnicach. 

Książkę można zakupić między innymi na stronie Wydawnictwa.

SERIAOPRAWAISBNWYDANIEDATA PREMIERYLICZBA STRONFORMAT
Thrillerbroszura klejona ze skrzydełkami978-83-8188-128-91 (2020)2020-10-13336135×215WSPOMÓŻ SERWIS

>> Prosimy - oceń nasz post <<

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba ocen: 35

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here