Dołączdo Nas

Jesteśmy młodymi ludźmi z szerokimi zainteresowaniami. Cieszymy się życiem korzystając z nowych technologii. Opisujemy nasze subiektywne wrażenia testując sprzęt, gry, aplikacje,usługi, oglądając filmy i seriale na NETLIX, słuchając muzykę na SPOTIFY ... dobrze się przy tym bawiąc.

Napisz do Nas.

Poszukujemy osób interesujących się nowymi technologiami, nowinkami technicznymi, grami, sprzętem, usługami z tym powiązanymi. Nie musisz być specjalistą. Jeśli interesujesz się czymś i masz wiedzę na ten temat - napisz do nas. Jeśli zapalenie grasz na konsoli Xbox/PS4/Nintendo czy PC, słuchasz muzyki na Spotify , oglądasz NETFLIX'a i możesz coś na ten temat powiedzieć więcej - NAPISZ do NAS!.

Możesz sprawdzić się pisząc recenzję i publikując je na PLAYTEST.PL. Obecnie najpilniej poszukujemy recenzenta NETFLIX.

Dołącz do Nas.

Chcemy stworzyć zespół ludzi o różnych zainteresowaniach ,który bawiąc się i robiąc to co lubi będzie mógł wspólnie stworzyć coś więcej :). Głównym tematem serwisu są recenzje gier PS4, recenzje gier XBOX one, recenzje elektroniki opisy gadżetów, recenzje audio, opisy i recenzje filmów i seriali. Dodatkowo zajmujemy się przedstawianiem nowinek technologicznych, ciekawych start upów.

| NAJNOWSZE RECENZJE |

| KATEGORIE |