Gatunek: sci-fi | thriller | 2021 r

Dzień świstaka w wersji hardcore.

Chyba każdy zna film Dzień Świstaka, w którym to główny bohater przeżywa ten sam dzień od nowa multum razy. Nie może wyrwać się z pętli czasu w, której został uwięziony. Ten motyw jest już klasyką i jest powielany w wielu produkcjach. Czy zatem można jeszcze zaskoczyć widza skoro doskonale znamy temat? Czy Poziom mistrza to tylko odgrzewany kotlet ze sprawdzonym tematem, który można ładnie opakować i sprzedać?

Nasz główny bohater Roy Pulver (w tej roli Frank Grillo) został uwięziony w pętli czasu. Przeżywa Dzień Świstaka tak samo jak Phil z kultowej komedii. Nie jest to jednak spokojny dzień – pobudka zaczyna się od walki o życie i tak cały dzień aż do śmierci. Roy walczy z próbującymi go zabić płatnymi zabójcami – prawdziwymi freakami. Z dnia na dzień udaje mu się przeżyć coraz dłużej. Wszystko przypomina grę komputerową.

Poziom mistrza - film 2021 r.
Poziom mistrza – film 2021 r.

Kim jest Roy?

Nasz bohater nie był grzecznym chłopcem. Dobrze zbudowany, wysportowany, silny lecz już nie młody. Idealnie nadaje się na bohatera gry komputerowej. Używał życia w pełni, pijąc, paląc i zabawiając się z przygodnymi kobietami. Kontynuuje takie życie podczas swojego dnia świstaka. Nie jest jednak złą osobą. Jego życie chociaż rozrywkowe jest przepełnione smutkiem. Roy kocha Jemma’e z, którą ma syna.

Dobre “stare” kino akcji.

Poziom mistrza to dobre kino akcji. Przypomina filmy z lat 90tych. Mamy dużo walki, brutalności bez sentymentów i elementy z gier retro. Nie brakuje również elementów humorystycznych. Jedyne co może rozczarować to sam finał filmu, który wydaje się urywać fabułę tak jakby twórcy nie mieli pomysłu na dobre zakończenie. Mimo tego Poziom mistrza to dobra propozycja dla wszystkich fanów filmów akcji i science fiction.

Poziom mistrza | Trailer.

 

O filmie:
Tytuł oryginalny:
Boss Level
Data premiery: 05.03.2021
Gatunek: Akcja, science fiction
Reżyseria: Joe Carnahan
Aktorzy: Frank Grillo, Naomi Watts, Mel Gibson

WSPOMÓŻ SERWIS

>> Prosimy - oceń nasz post <<

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba ocen: 36

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here