DOM WYDAWNICZY REBIS.

Dzięki uprzejmości DOMU WYDAWNICZEGO REBIS nasz portal rozszerza swoją działalność o recenzje książek. Już wkrótce pojawi się osobny dział w, którym znajdziecie nasze recenzje najnowszych pozycji poznańskiego wydawnictwa (zapowiedzi wydawnictwa).

Mamy nadzieję na szybkie rozwinięcie działu jak i to, że przypadnie wam do gustu. Jesteśmy również otwarci na wszelką współpracę. Jeśli zatem czujecie się na siłach, potraficie pisać i interesujecie się wszelkiego rodzaju Kulturą zapraszamy do kontaktu.


CZYTAJ KSIĄŻKI | DOM WYDAWNICZY REBIS ORAZ PLAYTEST.PL | JUŻ WKRÓTCE RECENCJE NOWOŚCI WYDAWNICTWA
CZYTAJ KSIĄŻKI | DOM WYDAWNICZY REBIS ORAZ PLAYTEST.PL | JUŻ WKRÓTCE RECENCJE NOWOŚCI WYDAWNICTWA

REBIS | TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ.

Klika słów o naszym partnerze. Wydawnictwo powstało w 1990 r. w Poznaniu gdzie do tej pory ma swoją siedzibę. W ofercie znajduję się nie tylko tradycyjne papierowe wydania książek ale również e-booki i audiobooki. Książki ukazują się między innymi w seriach w Wydawniczych: Biblioteczka człowieka myślącegoBiografie i powieści biograficzneHistoriaLiteratura dziecięca i młodzieżowaMity i legendyNowe HoryzontyPolska literatura współczesnaPsychologiaSalamandraWodnik i innych.

Jednym zdaniem każdy miłośnik książek znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej jest nam miło, iż będziemy mogli recenzować najnowsze wydania różnego rodzaju literatury. Do zobaczenia wkrótce.


WSPOMÓŻ SERWIS

>> Prosimy - oceń nasz post <<

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 1