Gatunek: Thriller | akcja | 2017.

Agentka Alice Racine (Rapace).

Tożsamość zdrajcy to zdecydowanie film aktualny w którym CIA aresztuje mężczyznę podejrzanego o planowanie ataku na Londyn. Agentka Alice Racine (Rapace), była pracownica wywiadu, dziś odsunięta od czynnej służby będzie musiała poradzić sobie z powstrzymaniem ataku biologicznego. Rozpoczyna się pościg, którego stawką jest życie milionów ludzi i bezpieczeństwo kraju. Choć oficjalnie Alice to niebezpieczny zbieg, tylko ona może udaremnić śmiercionośny atak biologiczny na miasto.


Wśród garstki osób, którym może zaufać, jest tajemniczy Jack Alcott (Bloom), który stanie z nią ramię w ramię w walce o Londyn. „Unlocked” to sprawnie nakręcone kino sensacyjne z posmakiem thrillera pokazujący islamskich wyznawców dążących do zniszczenia zachodniej ludności.  Film trwający 1 godzinę 40 minut ma wszystko czego potrzeba przy takim gatunku.

Unlocked | Tożsamość zdrajcy
Unlocked | Tożsamość zdrajcy | 2017

Nie znajdziemy przegadania, nie znajdziemy dłużyzn czy po prostu niepotrzebnych scen. Wszystko z minuty na minutę robi się ciekawsze. Uczestniczymy w grze, której członkami są agencje wywiadowcze dwóch krajów – amerykańska CIA oraz brytyjska MI5. Kto jest górą? kto kogo wyprzedzi? kto straci i przegra? Dowiemy się na końcu filmu, który w swojej formie potrafi także zaskoczyć, co jest dodatkowym plusem.

Podczas oglądania czuje się, że nie jest to obraz nakręcony na siłę, by stworzyć coś wielkiego. Na ekranie dobrze prezentuje się obsada. Pomijając główną bohaterkę, której wiele brakuje do doskonałości, jakości dodaje występ Johna Malkovicha jako szefa CIA oraz Michael Douglas. Oboje świetnie odnajdują się w granych postaciach nadając tym samym produkcji odrobiny klasy. Nie zawodzi również Orlando Bloom jako czarujący żołnierz pędzący z pomocą Alice. „Unlocked” to przyzwoita pozycja filmowa dla każdego.


O filmie:
Tytuł oryginalny:
Unlocked
Data premiery: 27.04.2017
Gatunek: Thriller | akcja
Reżyser: Michael Apted
Aktorzy: Noomi Rapace, Orlando Bloom, Toni Collette, John Malkovich, Michael Douglas


WSPOMÓŻ SERWIS

>> Prosimy - oceń nasz post <<

Średnia ocena 3.6 / 5. Liczba ocen: 134

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here