VR minecraft - 24 h
VR minecraft - 24 h

Spędził dobę nie ściągając wirtualnych gogli.

Czy chcemy czy nie wirtualna rzeczywistość powoli wkracza do naszego życia. Zapewne niektórzy z was mieli już do czynienia z grami VR chociażby korzystając z Google Cardboard. A gdyby tak grać przez całą dobę, bez przerwy nie rozstając się z goglami? Jak zareagowałby wasz organizm?

Pewien streamer – Apollow ( jego kanał na >> Youtube ) postanowił na sobie wykonać tego typu eksperyment. Spędził 24 h grając w Minecraft VR. Jak to streamer relacją podzielił się z publiką. Poniżej nagranie:

Apollow | 24 h in Minecraft VR.

W MINECRAFT doba trwa oczywiście krócej niż w rzeczywistości – przełożyło się to na 72 wirtualne dni. Z jego relacji wynika, iż nie było to negatywne przeżycie a jego organizm zniósł to zadziwiająco dobrze.

Największym problemem było początkowo opanowanie sterowania. Kilkukrotnie odczuwał dyskomfort – raz mdłości, gdy płynął łodzią, innym razem były to hałasy z wybudowanego zbyt blisko domu kurnika 🙂. Problemy życia codziennego 😉 – głośni sąsiedzi i zbyt dużo alkoholu.

Gdybym miał czas sam poddał bym się chętnie podobnemu “eksperymentowi” :). Niemniej osobiście wolał bym wersję AR (rozszerzona rzeczywistość):

HOLOLENS | MINECRAFT.

WSPOMÓŻ SERWIS

>> Prosimy - oceń nasz post <<

Średnia ocena 4.2 / 5. Liczba ocen: 33

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here