Tel: 662 208 347
E-mail: kontakt@playtest.pl

PLAYTEST.PL

O nas | REDAKCJA

Obecnie redakcję tworzą 3 osoby: Bogumił Gacek - administrator, moderator, odpowiada za kwestie techniczne jak i prowadzenie strony. Piszę równie recenzje elektroniki, gadżetów, filmów i seriali z NETFLIXa chociaż do Karola Kamińskiego vel BUBUŚ w tej kwestii mu dużo brakuje. BUBUŚ jest prawdziwym, zapalonym GAMERem. To on jako pierwszy odpowiedział na pytanie: "co będziesz robił w sylwestra - będę grał w grę!!" :). Karol gra codziennie po 7-8 h od kilkunastu lat. Preferuje PS4 niemniej nie są mu obce pozostałe konsole jak i gry na PC. Zna się również świetnie na sprzęcie. Michał Bekier - tester gier, informatyk. Pisze recenzje gier PS4, recenzje gier XBOX . Dodatkowo recenzuje filmy i seriale. Na PLAYTEST.PL znajdziesz zatem recenzje i zapowiedzi ciekawych gier jak opisy i recenzje elektroniki i sprzętu dla graczy. Nie zabraknie również sprzętu dla graczy, seriali NETFLIX

Recenzje gier PS4, recenzje gier xbox, Recenzje elektroniki

Bogumił Gacek

Administrator, moderator

Z wykształcenia humanista, co pomaga mu w moderowaniu i pisaniu tekstów. Od 8 lat pracuję jednak w branży IT, dodatkowo tworzy strony internetowe. Interesują go nowinki technologiczne, gadżety. Pisze recenzje elektroniki, recenzje filmów i seriali oraz recenzje gier XBOX. Wymyślił playtest.pl. W wolnych chwilach ... nie ma wolnych chwil;)

Karol Kamiński BUBUŚ

Recenzent, tester

Powiedzieć gra w gry to mało. Nie ma chyba tytułu, w który by nie grał. Śmiało można nazwać go GAMERem. Na graniu spędza sporą część dnia a ogranicza go jedynie praca i rodzina ;).Specjalizacja - gry PS4, gry XBOX one, gry na PC .Doskonale zna się również na sprzęcie dla graczy o czym przekonacie się czytając jego recenzje sprzętu na playtest.pl. Opinie i recenzje gier przez niego przekazane na pewno pozwolą wam na lepsze zapoznanie się z tytułem. Zapowiedzi gier, testy sprzętu, testy elektroniki, testowanie gadżetów - to specjalizacje Karola.

Dodatkowo zapalony kinoman i miłośnik seriali. Recenzje seriali pisane przez Bubusia przypadną wam do gustu.

Michał Bekier

Recenzent, tester

Z zawodu Informatyk. Miłośnik wszystkich gier od strategii po strzelanki. Pierwszą styczność z grami miałem w wieku 5 lat. Całe dnie mogę przesiedzieć przy kompie bez najmniejszego problemu (gdy mam wolne). Hobbistycznie gram na gitarze elektrycznej i patrzę na księżyc przez mój mały teleskop. Lubię nowinki technologiczne i całkiem nowoczesne sprzęty wszelkiego typu, gadżety . Nie mam problemu przy naprawie jakiegokolwiek PC. Wszystko to pomaga pisać mi recenzje sprzętu audio, recenzje gier, opisy i zapowiedzi ciekawych gadżetów.

PLAYTEST.PL jest miejscem gdzie możesz sprawdzić się pisząc wspólnie recenzje jak i poznać osoby o ciekawych zainteresowaniach i wiedzy.